Békéscsaba. Történelmi és kulturális monográfia. Főszerk. Dr. Korniss Géza.
Békéscsaba, 1930. Körösvidék ny. 519 + [1] p. Kiadói, megkímélt vászonkötésben, az első táblán a város aranyozott címerével. Gerinc nélkül. + 5 db fotó a városról az 50-es évekből