Tétel

Kikiáltási ár:

4 000 Ft

Leírás:

Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész képeivel. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai)., 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Benne neves magyar szerzők, közte Gyulai Pál, Vajda János, Gárdonyi Géza, Heltai Jenő, Reviczky Gyula, Ignotus és mások műveivel. Gazdag képanyaggal illusztrált, közte Márk Lajos, Réthy István, (Magyar-)Mannheimer Gusztáv, Csók István, (Körösfői)-Kriesch Aladár, (Iványi-)Grünwald Béla, Fényes Adolf és mások műveivel illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, foxing foltos lapokkal, de alapvetően jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras