cca 1914-18 össz. 3 db fotó és fotólap a Kézdi-Kovács/Sárdy művészcsalád Rómaifürdőn található villájának kertjéről, egyiken a családfő, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus rózsák közt, másikon fia, ifj. Kézdi-Kovács László autográf sorai testvéréhez, Kézdi-Kovács Elemér (1898-1976) későbbi festöművésznek, I. világháborús katonának. Mindegyiken a kertben található puttókkal díszített, részben szecessziós stílusú szobrászművészeti alkotással (díszkúttal?). 2 fotó Sárdy Brutus autográf feliratával és datálásával. Részben kissé sérült (törésnyomokkal). 13,5x9 és 10x15 cm közötti méretekben.