cca 1900-1975 össz. 6 db fotó és fénynyomat, közte egy színes fotó VI. Pál pápa és egy beazonosítandó bíborosról (jelzés nélkül), részben későbbi előhívás, részben kopott és kissé sérült, 9,5x14,5 és 33,5x20,5 cm közötti méretekben