Tétel

Katalógusszám:

13928.
Lezárult 446. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

2 000 Ft
5,42 EUR, 6,25 USD

Leírás:

cca 1900-1975 össz. 6 db fotó és fénynyomat, közte egy színes fotó VI. Pál pápa és egy beazonosítandó bíborosról (jelzés nélkül), részben későbbi előhívás, részben kopott és kissé sérült, 9,5x14,5 és 33,5x20,5 cm közötti méretekben

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras