13919.
Lezárult 446. Gyorsárverés
Fotó
80 000 Ft
216,80 EUR, 250,00 USD
cca 1865-1900 Régi polgári család fotóalbuma, benne főleg osztrák fotósok műtermeiben készült fotókkal, 38 fotóval. Régi bársony fotóalbumban, réz rátéttel, fém kapoccsal, kopott borítóval, javított kötéssel, a réz rátéten sérüléssel, kis hiánnyal, a táblák egy részén sérüléssel, a fotók változó állapotban.