Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 31
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2523182
18824
445
100
Books: Gastronomy and Gardening
Halász Zoltán: Mesélő szakácskönyv. Bp., 1985, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. 2743860
18825
445
A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés. 2915946
18826
445
Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban 2717013
18827
445
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1971, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Magyar szőlő- és borgazdaság. Szerk.: Nádasdi János. Bp., é.n., VT Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Négy nyelven (magyar, német, angol, francia). Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, egy lapon hiánnyal. 2921815
18828
445
Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés. 2780464
18829
445
700
Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben 2875812
18830
445
600
Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft