Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 31

18824.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

A modern konyha: Bon Appétit. Kahlbrandt+Kahlbrandt fotóival. Bp., 1991., AMC. Kiadói kartonált- papírkötés.
18825.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
18826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18827.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
18828.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben
18829.

Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19

Az Uj Idők második receptkönyve. Bp., 1934, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, koszos borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
18830.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft