Kállai Ernő: Czóbel Béla. Ars Hungarica 7. Bp., 1934., Bisztai Farkas Ferenc, 30+2 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány, kissé kopott borítóval, a 24. tábla után a táblák nem sorrendbe jönnek (de az összes meg van), javított táblával. Megjelent 1000 példányban.