Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja... https://www.darabanth.com/hu/445-Gyorsarveres/445.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500012/Grafikai-Muveszetek-Konyvtara-I-V-VII-XIV-kotetek-Szerk-es-kiadja-Novak-Laszlo--1-~II2945472
2945472
18457
445
26000
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
26 000 Ft 70,46 EUR , 81,25 USD
Leírás: Grafikai Művészetek Könyvtára I-V., VII-XIV. kötetek. Szerk. és kiadja: Novák László.
1. köt.: Novák László: Grafikai sokszorosító művészetek.;
2-3. Lőwy Salamon - Novák László: Betűművészet. 1-2. köt.;
4. Dukai Károly - Novák László: Grafikai rajz és metszés.;
5. Walter Ernő - Novák László: A színek világa.;
7-13. Novák László: A nyomdászat története. 1-7. köt.;
14. Novák lászló: Betűszedés.;
Bp., 1925-1930., Világosság ny. Kiadói festett egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lap sarkán szamárfüllel. Nem teljes, a VI. kötet hiányzik.
: nagy_andras