1926 Gyerekek a Goszleth-családból (Edit, Erzsébet és Ernő), kartonra kasírozott fotó, Goszleth István és Fia budapesti műterméből, hidegpecséttel jelzett, sérült kartonon, a hátoldalon feliratozva, datálva, 19,5x12,5 cm