1887 A szarvasi főgimnázium VIII. osztályos növendékei az 1886/87. tanévben, tablófotó, kézzel írt névsorral (osztályfőnök: Chován Károly), üvegezett fakeretben, kisebb sérülésekkel, teljes méret: 25,5x29 cm