14493.
Lezárult 444. Gyorsárverés
Reklám
16 000 Ft
43,36 EUR, 50,00 USD
1914 Bp., Ulrich B. J. mindennemű csövek, légszesz-, víz és gőzvezetéki fölszerelések, szerszámok és műszaki cikkek raktára árjegyzéke, aranyozott piros egészvászon-kötésben, borító kissé sérült, egyébként jó állapotban, 1360 p. Mindenféle épületgépészeti, szaniter cikkek óriási képes katalógusa, melyből a korabeli lakásfelszerelés átfogó áttekintése megismerhető