Erdészeti földméréstan I. rész. Sébor János előadásai alapján összeáll.: Pethő Andor, Sali Emil, Tóth Béla és Völgyi László III. éves erdőmérnökhallgatók. Sopron, 1942, k.n., 336 p. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.