A Magyar Korona Országainak helységnévtára. Az orsz. m. kir statisztikai hivatal támogatása és ellenőrzése mellett. Szerk.: Dr. Jekelfalussy József. Bp., 1888., Athenaeum, 912+1 (kihajtható jelmagyarázat) +
28 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.