Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Gr. Montalembert, [Charles Forbes Comte de (1810-1870)]: Magyar Szent Erzsébet thüringiai hercegnő története. (1207-1231.) A francia eredetiből fordította a Pesti Növendékpapság Magyar Egyházirodalmi Iskolája. Eger, 1862., Érsek-Lyceumi Könyvnyomda, 1 (címkép) t.+ 8+560+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17