Lyka Károly: A művészetek története. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Máso... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500014/Lyka-Karoly-A-muveszetek-tortenete-Bp-1939-Singer-es-Wolfner-Masodik-bovitett-kiadas~II2717554
2717554
18524
444
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft 4,34 EUR , 5,00 USD
Leírás: Lyka Károly: A művészetek története. Bp.,1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. 276 képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
: tg