Smedley, Agnes: A vérző Kína. Ford.: Benamy Sándor. Bp., [1938], Epoch... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500027/Smedley-Agnes-A-verzo-Kina-Ford-Benamy-Sandor-Bp-1938-Epocha-192-p-A-borito-Ruzic~II2930952
2930952
18931
444
Leírás: Smedley, Agnes: A vérző Kína. Ford.: Benamy Sándor. Bp., [1938], Epocha, 192 p. A borító Ruzicskay György munkája. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázásnyommal.
: karap_norbert