Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány; A három testőr Afrikában. Bp., 1... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500027/Rejto-Jeno-Piszkos-Fred-a-kapitany-A-harom-testor-Afrikaban-Bp-1965-1966-Albatrosz-Ki~II2926088
2926088
18894
444
Leírás: Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány; A három testőr Afrikában. Bp., 1965-1966., Albatrosz. Kiadói kopott papírkötésben, a borítón hajtásnyomokkal.
: karap_norbert