1936 Hegedűs Sándor és Szerdahelyi Katalin esküvőjén készült fényképek, össz. 6 db, Schäffer fotószalon és fotóriport iroda felvételei, részben pecséttel és/vagy ceruzás szignóval is jelzett fotók, részben kartonon, részben kissé sérült, 2 db körbevágva, 17x23 cm körüli méretekben