cca 1910 La Femme chic francia női divatkép. Színes litográfia, papír,... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500005/cca-1910-La-Femme-chic-francia-noi-divatkep-Szines-litografia-papir-jelzett-a-metszeten-Fol~II2933210
2933210
10695
444
Engravings
Leírás: cca 1910 La Femme chic francia női divatkép. Színes litográfia, papír, jelzett a metszeten. Foltos. 34x24 cm. Üvegezett, dekoratív fakeretben.
: nagy_andras