Fischer Ernő (1914-2002): Velencei gondolák, 1973. Kollázs, papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/444-Gyorsarveres/444.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Fischer-Erno-1914-2002-Velencei-gondolak-1973-Kollazs-papir-jelzett-24x32-cm-Provenienc~II2927790
2927790
10091
444
40000
Leírás: Fischer Ernő (1914-2002): Velencei gondolák, 1973. Kollázs, papír, jelzett, 24x32 cm. Proveniencia: Ury Ibolya (1924-2009), a Műcsarnok tudományos főmunkatársa hagyatékából. Üvegezett keretben
: nagy_andras