1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés eredeti mellszalagon, függesztőkarikán fémjellel és gyártói jelzéssel T:AU,XF patina, kisebb zománchibák
Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" Ag decoration without ribbon, with hallmark and maker's mark on suspension ring C:AU,XF patina, small enamel errors NMK.: 223.