Térképek

Tételek száma: 98

cca 1940 Román települések Kelet-Magyarországon a XIII. és XIV. században. (Ideiglenes vázlat). Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 57x50 cm
16230.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Soproni-hegység dombortérképe, 1:45.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, a sarkain sérülésekkel, 41x54 cm
16231.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Somogyi-dombság dombortérképe, 1:150.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, körbevágott, a sarkán hiánnyal, 50x61 cm
16232.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Vasi-hegyhát, Kemeneshát dombortérképe, 1:150.000, Bp., HM Zrínyi Nonprofit Kft, a sarkain kis sérüléssel, 54x66 cm
16233.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

Börzsöny dombortérképe, 1:100.000, Bp., HM Zrínyi Térképészeti Nonprofit Kft, 47x63
16234.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1942 Románia, Erdély, Moldova, Dobrudzsa térképe 80x100 cm Honvéd térképészeti Intézet Hajtásnyomokkal
16235.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1941 Magyarország 1941 július havában - Az intézet vidéki fiók és leányintézeteinek hálózata, a szélein gyűrődésnyomokkal, 29x41 cm. In: Pesti Magyar Kereskedelmi Bank 1841 - 1941. Száz esztendő emlékei. A bevezetőt dr. Lamotte Károly írta. Bp., 1941, Pesti Magyar Kereskedelmi Bank (Posner-ny.), 71 sztl. lev. + 2 (hasonmás) + 2 (térkép) t. Csak 1 térkép-melléklettel. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
16236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1958 Balaton és környéke, Kartográfiai Vállalat, 92x57 cm
16237.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Genf térképe, reklámokkal, 16x12 cm
16238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1974, 1977 Mohács, Sellye földtani térképe, 1:200 000, 2 db
16239.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1927 Budapest székesfőváros térképe, 1: 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, kis szakadásokkal, ceruzás bejegyzésekkel,  84x95 cm
16240.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1930 Karancs és a Medves, Kirándulók térképe 8. sz., 1 : 40.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kis lapszéli szakadásokkal, 51x46 cm
16241.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft