https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Térképek

Tételek száma: 98

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1893-1898 Magyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 11 db térkép, közte: Pest-Pilis-Solt Kiskun, Fejér, Csongrád, Borsod, Békés, Esztergom, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok, Zemplén, Heves, Hajdú, Bihar, Bács-Bodrog vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, egyen kis szakadással, cca 24x30 cm
1
16146.

cca 1893-1898 Magyarország vármegyéinek térképe, Pallas Nagy Lexikonából, 11 db térkép, közte: Pest-Pilis-Solt Kiskun, Fejér, Csongrád, Borsod, Békés, Esztergom, Szabolcs, Jász-Nagykun-Szolnok, Zemplén, Heves, Hajdú, Bihar, Bács-Bodrog vármegyék. Tervezte: Gönczy Pál. Bp., Posner Károly Lajos és Fia, egyen kis szakadással, cca 24x30 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
23 db vászon magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja, stb (Berzászka-Ógradina, Trencsény, Sárospatak, Munkács, Karánsebes, Resicabánya, Lugos, Nagyszőlős-Huszt, Ungvár, Szerednye, Kőrösmező, Nagykároly)
1
16147.

23 db vászon magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja, stb (Berzászka-Ógradina, Trencsény, Sárospatak, Munkács, Karánsebes, Resicabánya, Lugos, Nagyszőlős-Huszt, Ungvár, Szerednye, Kőrösmező, Nagykároly)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
58 db papír magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja (Orsova, Mosóc, Nagyberezna, Gyergyószentmiklós, Komárom, Munkács, Kevevára, Beszterce, Kovászna, Nyáradkő, Técső, Szatmárnémeti, Arad, Huszt, Nagyléva, Zetelaka, Szováta, Nyitra, Léva, Lőcse, Garam, Rév, Nagybecskerek, Ökörmező, Takcsány, Bilke)
1
16148.

58 db papír magyar katonai térkép cca 1900-1910. Magyar vidékekkel, környékekkel jó állapotban Erdély, Felvidék, Kárpátalja (Orsova, Mosóc, Nagyberezna, Gyergyószentmiklós, Komárom, Munkács, Kevevára, Beszterce, Kovászna, Nyáradkő, Técső, Szatmárnémeti, Arad, Huszt, Nagyléva, Zetelaka, Szováta, Nyitra, Léva, Lőcse, Garam, Rév, Nagybecskerek, Ökörmező, Takcsány, Bilke)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
EUR
,
93,75
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1940 Erdélynek és Magyarország keleti részeinek néprajzi térképe az 1930-1939. évi népszámlálás alapján. 1 : 750.000. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 70x63 cm
1
16149.

1940 Erdélynek és Magyarország keleti részeinek néprajzi térképe az 1930-1939. évi népszámlálás alapján. 1 : 750.000. Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, jó állapotban, 70x63 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
EUR
,
50,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1871 [Scheda, Joseph (1815-1888)]: Kelet-Európa (Lengyelország, Ukrajna, stb.), 9 db acélmetszetű térkép, 1 : 576.000, vászonra kasírozva, 56x49,5 cm
1
16150.

1871 [Scheda, Joseph (1815-1888)]: Kelet-Európa (Lengyelország, Ukrajna, stb.), 9 db acélmetszetű térkép, 1 : 576.000, vászonra kasírozva, 56x49,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1966 Budapest villamos-, trolibusz-, fogaskerekű és földalatti vasút vonalhálózati térképe. Hajtott, 70x50 cm.
1
16151.

1966 Budapest villamos-, trolibusz-, fogaskerekű és földalatti vasút vonalhálózati térképe. Hajtott, 70x50 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
9
 
Mappa Comitatus Liptoviensis, Liptó vármegye térképe. XIX. sz vége. Kézzel rajzolt. hártyapapíron 24x30 cm / Map of Csallóköz Schütt county hand drawn
1
16152.

Mappa Comitatus Liptoviensis, Liptó vármegye térképe. XIX. sz vége. Kézzel rajzolt. hártyapapíron 24x30 cm / Map of Csallóköz Schütt county hand drawn

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm
1
16153.

1866 Tirol védelmi térképe az osztrák-porosz háborúból. Litográfia / Military map of Tirol from the Austro-Prussian war. Litography 66x48 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et d'Eratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm
1
16154.

Dufour, Auguste-Henri (1798-1865): Systemes géographiques de Ptolémée, de Strabon et d'Eratosthene, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25,5×33 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm
1
16155.

Monde connu des anciens au siecle de Ptolémée, az ókori görögök által ismert világ térképe, Conrad Malte-Brun 1831-ben megjelent "Atlas Complet du Precis de la Geographie Universelle" c. atlaszából, határszínezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, 25×35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
EUR
,
118,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
1
16156.

Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943 Magyarország közigazgatási térképe. Két részből álló, nagyméretű térkép, a törvényhatóságok jegyzékével. 1 : 500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. A lapok szélén és a hajtások mentén kis szakadásokkal, helyenként kissé foltos. Lapok mérete: 101x84 cm és 104x86 cm
1
16157.

1943 Magyarország közigazgatási térképe. Két részből álló, nagyméretű térkép, a törvényhatóságok jegyzékével. 1 : 500.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. A lapok szélén és a hajtások mentén kis szakadásokkal, helyenként kissé foltos. Lapok mérete: 101x84 cm és 104x86 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz