cca 1880 Nagyszeben (Hermannstadt, Sibiu) és környéke, rézmetszetű tér... https://www.darabanth.com/hu/443-Gyorsarveres/443.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~1000002/cca-1880-Nagyszeben-Hermannstadt-Sibiu-es-kornyeke-rezmetszetu-terkep-1-300000-vasz~II2915229
2915229
16198
443
Maps
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,55 EUR , 15,63 USD
Leírás: cca 1880 Nagyszeben (Hermannstadt, Sibiu) és környéke, rézmetszetű térkép, 1 : 300.000, vászonra kasírozva, kissé sérült, 51x45,5 cm
: karap_norbert