Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum (Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+(3) p.+ 6 t. (közte egy kihajtható térképpel). Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, viseltes, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.