Magyar Kelemen: Kormányzónk. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós rövid életrajza. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 63+1 p.+XLVIII (fekete-fehér fotók Horthy Miklós életéből) t. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, az elülső táblán Horthy Miklós aranyozott arcképével,, jó állapotban.