Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft

Leírás:

Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával. Bp. (1908), Franklin. XVII p.+2 sztl. lev.+396 p.+ 1 sztl. lev.+60 ((Lapszámozáson belül 19 (színes, feliratozott hártyapapírral); 16 (színes, feliratozott hártyapapírral); 22 (mell., facsimile, feliratozott hártyapapírral); + 1 térkép (színezett, kihajtható, mellette kihajtható térképvázlat); + 2 (genealogiai tábla, kihajtható)) t. Szövegközti, színes képekkel gazdagon illusztrált. Fejezetenként eltérő, díszesen keretezett lapokkal, színes iniciálékkal. Kiadói aranyozott egészbőr-kötéssel, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, a címkép hiányzik, a plakett hiányzik és a címképpel helyettesítették.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras