Bratassevic, Eduard: Das metrische Maß und Gewicht im bürgerlichen und häuslichen Leben. [...] Wien und Pest, é.n. (cca 1875), A. Hartleben's Verlag, 96 p. + 1 (kihajtható, nagyméretű táblázat) t. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos.