Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 23
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581479
18848
443
Books: Social sciences
A magyar nép. Szerk.: Bartucz Lajos. A művelődés könyvtára 9. köt. Bp., 1943, Singer és Wolfner. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé laza kötéssel. 2922250
18849
443
Books: Social sciences
Eric Berne: Emberi játszmák. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés. 2922252
18850
443
Books: Social sciences
Daniel Goleman: Érzelmi intelligencia. Lélekkontroll - könyvek. Bp., én., Háttér Kiadó. Második kiadás. Kiadói papírkötés. 2903280
18851
443
Books: Social sciences
Mátrai István: Jellemtan. (Karakterológia.) Nemzetnevelők Könyvtára IV. Gyermek - és Ifjúságtanulmány 4. Bp., 1943., Országos Közoktatási Tanács. Kiadói kissé kopott, kissé foltos félvászon-kötés. 2918058
18852
443
Books: Social sciences
Dobrovits Mihály: Jurták és az EBESZ között. Iszlám és nemzetépítés a volt Szovjetunió szunnita iszlám többségű régióiban. Bp., 2015, Balassi. Kiadói papírkötés. 2900344
18853
443
Books: Social sciences
J. Soltész Katalin: A tulajdonnév funkciója és jelentése. Bp., 1979., Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. 2917877
18854
443
Books: Social sciences
Mérei Ferenc: Lélektani napló. I-III. köt. (I.: Az utalás lélektana; II.: Az élménygondolkodás; III.: Az implikált tudás az álomban). Bp., 1985, Művelődéskutató Intézet. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. 2900274
18855
443
Books: Social sciences
Kiss Lajos: Földrajzi nevek etimológiai szótára. Bp., 1980, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval. 2900279
18856
443
Books: Social sciences
Balassa Iván: A határainkon túli magyarok néprajza. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kijáró lapokkal. 2904585
18857
443
Books: Social sciences
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Bp., 1908. Grill. kiadói vászonkötésben kopott 2920206
18858
443
Books: Social sciences
Fehér István: Elszegényedett Magyarország. Bp., 1932, szerzői kiadás (Klein S.-ny.), 94+(2) p. Kiadói papírkötés, sérült, javított gerinccel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft