Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Dr. Dittes Frigyes bécsi pädagogiumi igazgató lélektani kézikönyve. Szerző engedélyével magyar nyelvre fordította Dr. Kiss Áron, nagykőrösi tanítóképezdei igazgató. Bp., 1874, Rosenberg Testvérek. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, gerincen címkékkel, kissé kopott borítóval, megerősített kötéssel, címlapon intézményi bélyegzőkkel és névbejegyzésekkel, egy lapon lapszéli, szöveget nem érintő hiánnyal, néhány kevés lapon apró foltokkal. Ritka!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz