18670.
Lezárult 443. Gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
1 200 Ft
Madeira és Richelieu kézimunkakönyv. FehérhÃmzés. Likacsos-, reneszánsz-, richelieu-, lapos-, és domoruhÃmzés. 656 képpel. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Tolnai-ny.). Gazdag szövegközti fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos, kijáró lapokkal.