Thury Zsuzsa: Két asszony. A szerző által Illés Béla (1895-1974) kétszeres Kossuth-díjas író, újságírónak DEDIKÁLT! Bp., 1942, Révai. Kiadói vászonkötésben, kissé foltos borítóval, kissé sérült kötéssel, helyenként foltos lapokkal.