Lesznai Anna: Hazajáró versek. Bp., 1909, A Nyugat Kiadása. Korabeli a... https://www.darabanth.com/hu/443-Gyorsarveres/443.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000029/Lesznai-Anna-Hazajaro-versek-Bp-1909-A-Nyugat-Kiadasa-Korabeli-aranyozott-kisse-kopott-ge~II2915489
2915489
19105
443
Leírás: Lesznai Anna: Hazajáró versek. Bp., 1909, A Nyugat Kiadása. Korabeli aranyozott, kissé kopott gerincű egészvászon-kötés, az eredeti címlap hiányzik.
: zille