Jókai Mór: A serfőző - A nyomorék naplója- Fekete világ. Pest, 1897, F... https://www.darabanth.com/hu/443-Gyorsarveres/443.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000029/Jokai-Mor-A-serfozo-A-nyomorek-naploja-Fekete-vilag-Pest-1897-Franklin-Tarsulat-5-k~II2916980
2916980
19088
443
Leírás: Jókai Mór: A serfőző - A nyomorék naplója- Fekete világ. Pest, 1897, Franklin Társulat. 5. kiadás. 112p. Korabeli, vaknyomott, aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, kissé laza kötéssel.
: karap_norbert