Hatvany Lajos: Így élt Petőfi. I-V. kötet. Bp., 1955, MTA. Kiadói félv... https://www.darabanth.com/hu/443-Gyorsarveres/443.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000029/Hatvany-Lajos-Igy-elt-Petofi-I-V-kotet-Bp-1955-MTA-Kiadoi-felvaszon-kotesben-kissC3~II2917516
2917516
18989
443
Leírás: Hatvany Lajos: Így élt Petőfi. I-V. kötet. Bp., 1955, MTA. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott.
: nagy_andras