[Aleman, Matev]: Az emberi életnek játék' helyje. Hol Alfarátzi Guzmán' ábrázatja alatt A' jó,- és gonosz erkölts, tsalárdságok [...] elevenen eléadatnak. Fordította Deákból Herczer Jób. Első rész. Miskolcz, 1822, Nemes Szigethy Mihály, 1 t.+4 sztl. lev.+190 p. Korabeli, kissé viseltes papírkötésben, sérült gerinccel és fűzéssel, helyenként kissé sérült lapokkal. Felvágatlan példány.