Könyvek: Vallás

Tételek száma: 29

1930 A Tiszai Ág. Hitv. Evangélikus Egyházkerület Debrecenben 1930. évi szeptember hó 10. napján tartott közgyűlésének jegyzőkönyve. Egybeállította: Duszik Lajos. Miskolc, 1930., Ifj. Ludvig és Janovits-ny., 68+4 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
18757.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1930-1937 A Szent István Akadémia Értesítője, 3 db: 1930. (XV. év), 1934. (XX. év), 1937. (XXII. év). Szerk.: Reiner János. Bp., Szent István Akadémia (Stephaneum-ny.) Kiadói papírkötés, sérült borítókkal.
18758.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ad. Tanquerey: Précis de Théologie Ascétique et Mystique. Paris-Tournai-Rome,1928.,S. Jeán L'Évangéliste. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18759.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Das Neue Testament. / Le Nouveau Testament. / The New Testament. [Az Újtestamentum]. H.n., 1975, Gideon, 338+312+220 p. Három (német, francia, angol) nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
18760.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88

18761.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft