Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér ... https://www.darabanth.com/hu/441-Gyorsarveres/441.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~500058/Thaly-Tibor-A-200-eves-Varosliget-Bp-1958-Gondolat-Fekete-feher-fotokkal-gazdagon-illusztr~II2901519
2901519
17377
441
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,25 EUR , 3,75 USD
Leírás: Thaly Tibor: A 200 éves Városliget. Bp., 1958, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Az előzéklapon egészoldalas ajándékozási bejegyzéssel.
: nagy_andras