17251.
Lezárult 441. Gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
50 000 Ft
Szatmár vármegye és Szatmár-Németi sz. kir. város. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Bp., [1908], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.), 1 (színes térkép) t. + XV+636 p. + 2 (színes) t. + 1 (színes térkép) t. + 316 p. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, a borítón némi kopással, összességében jó állapotban, intézményi bélyegzőkkel.