Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 36

Simoncsics Péter: A kínai akupunktúra régen és ma. Bp., 1988., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
17943.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17944.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Id. dr. Perényi József: Összefoglaló állattan. Apró Könyvtár. Bp., én. ,Löblovitz Zsigmond, 43 p. Kiadói papírkötés, néhány aláhúzással.
17945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Bálint Rezső et al.: A cukorbetegség és az insulin. Bp., [1927], Dick Manó (Hornyánszky-ny.), 304+(8) p. + X t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
17946.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Soó Rezső: Fejlődéstörténeti növényrendszertan. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Sérült kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban. + Heribert-Nilsson, [Nils]: A fejlődés gondolata és a modern biológia. Ford.: Tábor Béla. Bp., 1945, Egyetemi Nyomda, 28 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérülés.
17947.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sure, Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, K. M. Természettudományi Társulat, X+(2)+350 p.+ XVI t. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17948.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ágh Géza - Földes Gábor: Földrajz a polgári leányiskolák számára az új tanterv alapján II. kötet. Bp., 1910. Lampel. 130p
17949.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Darányi Gyula: Hogyan óvjuk meg egészségünket? Bp., 1940., Országos Közegészségi Egyesület. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
17950.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dékány István: Mértan. Bp., 1912. Athenaeum 168 p + 1 t (sérült) Félvászon kötésben
17951.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17952.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lengyel Sándor: Geometria. a felső kereskedelmi iskolák számára. Bp., 1899. Lampel. 234p. Kiadói félvászon kötésben Sérült fűzéssel.
17953.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

John H. Mallas-Evered Kreimer: A Messier-album. Bp., 1985., Gondolat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban
17954.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft