Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft

Leírás:

Siklóssy László: A magyar sport ezer éve I-II. kötet. I. köt.: A magyar sport őskora. Dr. Karafiáth II. köt. Széchényi-Wesselényi és még egy nemzedék 1820-1874. Az I. kötet elején a szerző, Dr. Siklóssy László (1881-1951) író, ügyvéd, művelődéstörténész, esztéta, újságíró és szerkesztő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1927-1928., Országos Testnevelési Tanács. A mű 3. kötetben teljes! Átkötött kopott félvászon-kötés.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras