Dr. Krancher Oszkár: A mézelő méh élete és tenyésztése. Egy közérthető tankönyv a méh tevékenységéről, hasznáról és bonctanáról. Ford.: Hutter Rezső. Sopron, 1911, Röttig Gusztáv és Fia, 1 t.+ 166 p.+ 6 t. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, sérült, javított gerinccel, néhány kijáró lappal.