https://www.darabanth.com/hu/441-Gyorsarveres/441.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500039/Leipnik-L-Nandor-A-barbizoni-muveszek-Muveszeti-Konyvtar-Bp-1905-Lampel-R-Wodianer~II2903868
2903868
17833
441
Books: Architecture, Art
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
LeÃrás:
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészek. Művészeti Könyvtár. Bp., [1905], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t. + 144+(2) p. + 10 t. Szövegközi és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói szecessziós, illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban, a borÃtón minimális kopással.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m