Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD

Leírás:

Sziklai Soma: Gloszszák. Egy peszszimista széljegyzetei. Kenedi Géza előszavával. Bp., 1895, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XV+220+(2) p. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kopásnyomokkal, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tg