A pénz fogalma és a jó pénzrendszer kellékei, pályamunka, kézirat 90 b... https://www.darabanth.com/hu/440-Gyorsarveres/440.0/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500021/A-penz-fogalma-es-a-jo-penzrendszer-kellekei-palyamunka-kezirat-90-beirt-oldalon-Felvas~II2889992
2889992
13339
440
Historical documents, manuscripts
Leírás: A pénz fogalma és a jó pénzrendszer kellékei, pályamunka, kézirat 90 beírt oldalon. Félvászon-kötésben, helyenként kisebb sérülésekkel.
: ekb