1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés, eredeti mellszalaggal. Szign.: Kautsch T:XF kopott aranyozás
Hungary 1917. "Bronze Militarty Order of Merit on wartime ribbon with swords" gilt bronze decoration, with original ribbon. Sign.: Kautsch C:XF worn gilt
NMK.: 326.