Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2690015
31368
439
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott 2842814
31369
439
Numizmatika
1953-1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. "Lehel Polgári Lövész Egyesület" zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. "Budapesti Lövész Szövetség" zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina 2690392
31370
439
500
Numizmatika
1956. "Honvéd Sportversenyek / 4x100 m. váltó II. kat. II. 1956" bronz díjplakett. Szign.:Jákfalvy (60,5x51mm) + 1950-1956. "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas Al díjérem (lyukasztva) (50mm) T:2,3 2774235
31371
439
Numizmatika
1957. "XX. Ker. Ált. Isk. Bajnokság" kétoldalas fém díjérem mellszalagon. Az érmen a Kossuth-címer található meg. (50mm) T:2 2879051
31372
439
Numizmatika
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Gyöngyös" bronz sport emlékplakett (45x54mm) T:XF patina 2879296
31373
439
Numizmatika
1958. "IX. Úszó EB 1958. Budapest" zománcozott fém jelvény (34x25mm) T:VF a tű letört, zománchiba 2879012
31374
439
Numizmatika
1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. I. - Székesfehérvár" bronz sport emlékplakett füllel (53x60mm) T:XF patina 2879034
31375
439
Numizmatika
1959. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Mosonmagyaróvár" bronz sport jelvény hátoldalán ráforrasztott pánttal (55x55mm) T:XF 2875951
31376
439
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban (25x17mm) T:XF 2822158
31377
439
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1- 2749872
31378
439
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1 2816281
31379
439
Numizmatika
1965. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai - 1965 - Kajak" kétoldalas bronz díjjelvény eredeti tokban T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft