Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 136

1953-1954. "Atlétikai verseny" 4xklf ezüstözött bronz díjérem szalagon T:1-,2 ezüstözés lekopott
31368.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1953-1956. "Magyar Népköztársaság Bajnokságai / OTSB" (8xklf) bronz lövész díjjelvények, hátoldalukon mindegyik gravírozva, I-III. helyezések érmei (50x35mm/db) + 1937. "Lehel Polgári Lövész Egyesület" zománcozott bronz jelvény (14x11mm) + 1968. "Budapesti Lövész Szövetség" zománcozott bronz jelvény (10x14mm) T:AU,XF patina
31369.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

31370.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1957. "XX. Ker. Ált. Isk. Bajnokság" kétoldalas fém díjérem mellszalagon. Az érmen a Kossuth-címer található meg. (50mm) T:2
31371.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1958. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Gyöngyös" bronz sport emlékplakett (45x54mm) T:XF patina
31372.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1958. "IX. Úszó EB 1958. Budapest" zománcozott fém jelvény (34x25mm) T:VF a tű letört, zománchiba
31373.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31374.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1959. "Magyar Lovas Szövetség O.B. II. - Mosonmagyaróvár" bronz sport jelvény hátoldalán ráforrasztott pánttal (55x55mm) T:XF
31375.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban (25x17mm) T:XF
31376.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

31377.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

~1960. "Testnevelés és Sport Érdemes Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény eredeti tokban T:1
31378.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

31379.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft