Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2822578
31320
439
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (53mm) T:1- 2756725
31321
439
Numizmatika
Kiss Nagy András (1930-1997) 1966. "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest" bronz emlékérem tokban (53mm) T:1 2816655
31322
439
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1939-1943. "Budapest IV. Kerületi Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" egyoldalas bronz díjérem (2x) (30mm) T:1- patina 2842501
31323
439
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1943. "Budapest IV. Ker. Bulcsu Polgári Lövész Egyesület" ezüstözött bronz emlékérem (40mm) T:AU patina 2774306
31324
439
Numizmatika
Martinelli Jenő (1886-1949) 1935. "Az Angol-Magyar Bank Tisztviselőinek Sportegyesülete 1905-1935 / 1939. I. hely" 2db nyolcszögletű bronz díjplakett "LUDVIG BP" gyártói jelzéssel, egyik "1938 I." gravírozással a hátoldalon (43,5mm) T:1-,2 2848782
31325
439
11000
Numizmatika
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett aranyozott Ag és ezüst jellegű, bár jelzetlen fém emlékérem pár (39,92g/0.900/45,5mm) T:2 Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked gilt Ag and silver plated metal commemorative medallion pair. Sign.: József Reményi (39,92g/0.900/45,5mm) C:XF HP 4421. 2881147
31326
439
Numizmatika
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1984. "7. Fogathajtó VB. Szilvásvárad-Eger / 7th World Driving Championship" bronz emlékplakett (100mm) T:AU 2879069
31327
439
Numizmatika
Sebestyén Sándor (1949-2010) DN "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem (42,5mm) T:XF patina 2645345
31328
439
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" egyoldalas, öntött bronz emlékérem, eredeti tokban (77mm) T:1- 2876954
31329
439
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Magyar Főiskolai Sportszövetség 1907 - Bajnoki érem - Súlydobás II. 1925." ezüstözött bronz díjérem, peremen "LUDVIG BUDAPEST" gyártói jelzéssel (41mm) T:XF ezüstözés lekopott 2798928
31330
439
2200
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) 1928. "Magyar Főiskolai Sportegyletek Egyesülése - 1907 / Bajnoki Érem" bronz díjérem, hátoldalon "Műlesiklás 1940 III" gravírozással (40,5mm) + 1963. "1963 ápr. 4. III." lövész díjérem T:2 patina, korrózió 2822175
31331
439
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) 1960. "Felszabadulásunk évfordulójára" ezüstözött sport emlékplakett plexi lapon, dísztokban (110x68mm) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft