Prohászka Ottokári: Isten és a világ. Missziós levelek. Prohászka Ottokár összegyűjtött munkái I. köt. Bp., 1928, Szent István-Társulat, 1 t. + XII+335+(1) p. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, egyébként jó állapotban.