B. Bandelier dr. - Prof. O. Roepke dr.: A gümőkór klinikája. Az összes gumős betegségek kézikönyve és atlasza orvosok és orvostanhallgatók használatára. Ford.: Parassin József dr. Bp., 1916., Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, de belül jó állapotban.